• GAVC 1 dinsdag

  • GAVC 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Roy v/dTeamspeler
    Berg, Stan van derTeamspeler
    Cnossen, GuidoTeamspeler
    Heide, Jens van derTeamspeler
    Hof, MaxTeamspeler
    Kuitert, TwanTeamspeler
    Nsilu, MagielTeamspeler
    Siderius, RonTeamspeler
    Tjalma, LucTeamspeler
    Tjalma, StefTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Roy v/dOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 okt. 20:00Avanti 2 - GAVC 1Sportcentrum it Gryn (STIENS)
    25 okt. 21:55GAVC 1 - Blauw Wit '34 1Twine, De (GROU)
  • Poulestanden GAVC 1 ( 2e klasse 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Futsal Frisia 3321014867
    2Workum 1211012484
    3Futsal Emmeloord/ Boomsma 421106244
    4Balk ZV 121104224
    5Haskerland 111003213
    6Futsal Heerenveen 12101713-63
    7Workum 210104401
    8Blauw Wit '34 110101101
    9GAVC 100000000
    10Futsal Emmeloord/Boomsma 3100124-20
    11Blauw Wit '34 2100102-20
    12Balk ZV2200227-50
    13Futsal Heerenveen 22002410-60

    Poulestanden GAVC 1 ( Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 047 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GAVC 111004043
    2Blauw Wit '34 6100104-40

    Poulestanden GAVC 1 ( Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 1 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GAVC 111004133
    2Blauw Wit '34 1100114-30

    Poulestanden GAVC 1 ( Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde Groep 1 23 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti 200000000
    2GAVC 100000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 sep.Blauw Wit '34 1 - GAVC 11 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.