• GAVC JO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ausma, SipkeTechnische stafTrainer/coach
    Heeswijck, Eric VanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 11:30SJO RVLC JO19-1 - GAVC JO19-1Sportpark de Stripe
    18 dec. 13:30St.Annaparochie JO19-1 - GAVC JO19-1Sportpark De Waaie
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Akkrum JO19-1 - GAVC JO19-10 - 5
  • Poulestanden GAVC JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1870125121321
    2Workum JO19-165011921715
    3GAVC JO19-164112451913
    4SC Joure JO19-2841333211213
    5S.F. Deinum JO19-174032417712
    6SJO RVLC JO19-174032522312
    7St.Annaparochie JO19-174032224-212
    8Blauw Wit '34 JO19-26303241959
    9TOP'63 JO19-161051229-173
    10ST SDS Nijland JO19-18107533-283
    11Akkrum JO19-16006425-210

    Poulestanden GAVC JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GAVC JO19-1220012396
    2FC Oldemarkt JO19-1210148-43
    3ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO19-1200249-50

    Poulestanden GAVC JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roden JO19-11100111103
    2Harkemase Boys JO19-111006063
    3ONB JO19-111005053
    4SJO Dalen/DSC JO19-111004133
    5SVN'69 JO19-111004133
    6Helpman JO19-211003033
    7Blauw Wit '34 JO19-211005323
    8ST SVM/Tonego JO19-111005323
    9Workum JO19-111004223
    10VV Opende JO19-111003123
    11Elim JO19-111003213
    12Smilde'94 JO19-111002113
    13LEO (Loon) JO19-111002203
    14HS'88 JO19-111001103
    15Noordster JO19-111001103
    16SC Erica JO19-111000003
    17Jubbega JO19-100000000
    18ST Gieten/Eext JO19-110012200
    19Peize JO19-110011100
    20BNC JO19-110011100
    21FC Ter Apel '96 JO19-110010000
    22Noordscheschut JO19-1100123-10
    23Dwingeloo JO19-1100112-10
    24GAVC JO19-1100135-20
    25Urk JO19-2100135-20
    26SJO RVLC JO19-1100124-20
    27S.F. Deinum JO19-1100113-20
    28Raptim JO19-1100114-30
    29ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1100114-30
    30Aduard 2000 JO19-1100103-30
    31St.Annaparochie JO19-1100105-50
    32Drogeham JO19-1100106-60
    33De Sweach JO19-11001111-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Assendelft, Ezra vanTeamspelerVerdediger
    Atema, ErnstTeamspelerAanvaller
    Bakker, Marijn JortTeamspelerMiddenvelder
    Bouma, PieterTeamspelerMiddenvelder
    Bruin, Rens deTeamspelerDoelverdediger
    Engwerda, ThomasTeamspelerAanvaller
    Kamsma, TjerkTeamspelerVerdediger
    Kielman, ViggoTeamspelerAanvaller
    Lameris, DymasTeamspelerVerdediger
    Meijer, AaronTeamspelerVerdediger
    Reinsma, LucasTeamspelerMiddenvelder
    Walters, AntonioTeamspelerAanvaller
    Wartena, HuubTeamspelerMiddenvelder
    Zijlstra, Jabik-TaekeTeamspelerAanvaller

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SJO RVLC JO19-1

    VS

    GAVC JO19-1

    11 december 202111:30 uur
    Sportpark de Stripe veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    GAVC JO19-1

    0225 Onder 19 (najaarsreeks)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd