• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 okt. 19:15GAVC MO15-1 - Blauw Wit '34 MO15-1Sportpark Meinga
    26 okt. 19:30Blauw Wit '34 JO19-2 - GAVC JO19-1Sportpark Wiarda
    26 okt. 21:00GAVC 1 - GAVC 3Twine, De (GROU)
    26 okt. 21:55GAVC 4 - NTW 2Twine, De (GROU)
    27 okt. 19:55Futsal Buitenpost/The Point VR1 - GAVC VR1Houtmoune, De (BUITENPOST)
    29 okt. 20:00Leeuwarder Zwaluwen 2 - GAVC 3Nylan, Sporthal (LEEUWARDEN)
    30 okt. 08:30GAVC JO8-1JM - Blauw Wit '34 JO8-5Sportpark Meinga
    30 okt. 08:45St.Annaparochie JO11-1 - GAVC JO11-1JMSportpark De Waaie
    30 okt. 09:00GAVC JO13-1 - Heerenveense Boys JO13-2Sportpark Meinga
    30 okt. 09:00GAVC JO7-1 - V.V. Heerenveen JO7-2Sportpark De Bining
    30 okt. 09:00CVVO MO15-1 - GAVC MO15-1Sportpark De Rien
    30 okt. 09:00Irnsum MO9-1 - GAVC JO9-1Sportpark De Bining
    30 okt. 09:00Leeuwarder Zwaluwen JO9-2 - GAVC JO9-2Sportpark Nylan
    30 okt. 09:10GAVC JO7-1 - Blauwhuis JO7-1Sportpark De Bining
    30 okt. 09:20Irnsum JO7-1 - GAVC JO7-1Sportpark De Bining
    30 okt. 09:30GAVC JO11-2JM - S.F. Deinum JO11-1Sportpark Meinga
    30 okt. 09:30Nieuweschoot JO12-1 - GAVC JO12-1Sportpark De Greiden
    30 okt. 09:45GAVC JO10-2 - LSC 1890 JO10-4Sportpark Meinga
    30 okt. 10:00LSC 1890 JO10-3 - GAVC JO10-1Sportpark Leeuwarderweg
    30 okt. 10:15Beetgum JO17-1 - GAVC JO17-3Sportpark It Bosk
    30 okt. 10:30GAVC JO14-1 - Wardy JO14-1JMSportpark Meinga
    30 okt. 10:45SC Bolsward JO19-2 - GAVC JO19-2Sportpark Het Bolwerk
    30 okt. 12:15Jubbega MO13-1 - GAVC MO13-1Sportpark 't Heidefjild
    30 okt. 12:30GAVC JO19-1 - S.F. Deinum JO19-1Sportpark Meinga
    30 okt. 16:00GAVC 2 - LAC Frisia 1883 2Sportpark Meinga
    31 okt. 12:00GAVC 2 - Friesland 2Sportpark Meinga
    31 okt. 14:00LSC 1890 1 - GAVC 1Sportpark Leeuwarderweg
    1 nov. 20:25Golden Oldies 1 - GAVC 1Sikkemahal (DE WESTEREEN)
    2 nov. 21:00GAVC 3 - GAVC 2Twine, De (GROU)
    2 nov. 21:55GAVC VR1 - GAVC VR2Twine, De (GROU)
    3 nov. 21:50Futsal Heerenveen 5 - GAVC 4Sportstad Heerenveen (HEERENVEEN)
    5 nov. 19:30GAVC VR1 - Blauw Wit '34 VR1Sportpark Warga
    5 nov. 19:30Friesland 45+1 - GAVC 45+1Sportpark De Meine
    5 nov. 20:00GAVC 45+1 - FVC 45+2Sportpark De Meine
    5 nov. 20:30Blauw Wit '34 45+1 - GAVC 45+1Sportpark De Meine
    5 nov. 20:30Blauw Wit '34 VR2 - GAVC VR1Sportpark Warga
    5 nov. 21:00GAVC 45+1 - Akkrum 45+1Sportpark De Meine
    5 nov. 21:00GAVC VR1 - Oosterlittens VR1Sportpark Warga
    5 nov. 21:30ST WWS/Warga VR1 - GAVC VR1Sportpark Warga
    6 nov. 08:30GAVC JO7-1 - ONS Sneek JO7-1Sportpark Meinga
    6 nov. 08:40SC Joure JO7-1 - GAVC JO7-1Sportpark Meinga
    6 nov. 08:45SC Franeker MO15-1 - GAVC MO15-1Sportpark Hertog van Saxenlaan
    6 nov. 08:50GAVC JO7-1 - V.V. Heerenveen JO7-1Sportpark Meinga
    6 nov. 09:00GAVC JO17-2 - Minnertsga JO17-1Sportpark Meinga
    6 nov. 09:00GAVC JO12-1 - Wolvega FC JO12-1JMSportpark Meinga
    6 nov. 09:00GAVC JO9-1 - FVC JO9-2Sportpark Meinga
    6 nov. 09:00SJO Warga WWS JO8-1JM - GAVC JO8-1JMSportpark Warga
    6 nov. 09:00Leovardia JO10-2 - GAVC JO10-2Sportpark Kalverdijkje Noord
    6 nov. 10:00SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 - GAVC JO17-1Sportpark Oan it Far
    6 nov. 10:15GAVC JO9-2 - Leovardia JO9-2Sportpark Meinga
    6 nov. 10:15Tzummarum JO14-1 - GAVC JO14-1Sportpark Tzummarum
    6 nov. 10:45Makkum JO13-1 - GAVC JO13-1Sportpark De Braak
    6 nov. 11:00GAVC JO19-2 - Friesland JO19-1Sportpark Meinga
    6 nov. 11:00GAVC JO11-1JM - GAVC JO11-2JMSportpark Meinga
    6 nov. 11:30GAVC JO10-1 - Oeverzwaluwen JO10-1Sportpark Meinga
    6 nov. 12:00AVC 2 - GAVC 2Sportpark De Lytse Trije
    6 nov. 12:30GAVC MO13-1 - FC Wolvega MO13-2Sportpark Meinga
    6 nov. 12:30Workum JO19-1 - GAVC JO19-1Sportpark de Rolpeal
    6 nov. 13:00GAVC JO17-3 - Jacob St. JO17-1JMSportpark Meinga
    7 nov. 11:45Mildam 2 - GAVC 2Sportpark De Wissel
    7 nov. 14:30GAVC 1 - VENO 1Sportpark Meinga