Home
Proeftraining
Lidmaatschap
Lidmaatschap
Wijzigingen
Opzeggen
Vrijwilliger worden
Contributie
Jeugdfonds
Vereniging
Vereniging
Contact
Organisatie
Statuten
Verenigingsplan
Bestuur
Jeugdcommissie
Technische commissie
Club van 100
Vertrouwenspersoon
Voetbalschool
Technische trainingen
Over vv GAVC
Accommodatie
Kantine afspraken
Kledinglijn
GAVC TV
Normen en waarden
Privacyverklaring
Disclaimer
Wedstrijdinfo
Wedstrijdinfo
Spelbegeleiding
Uitslagen
Programma
Wedstrijdverslag
Onze sponsors
Onze sponsors
Sponsor worden?
Sponsormogelijkheden
Sponsors
Teams
Home
Proeftraining
Lidmaatschap
+
Lidmaatschap
Wijzigingen
Opzeggen
Vrijwilliger worden
Contributie
Jeugdfonds
Vereniging
+
Vereniging
Contact
Organisatie
+
Statuten
Verenigingsplan
Bestuur
Jeugdcommissie
Technische commissie
Club van 100
Vertrouwenspersoon
Voetbalschool
+
Technische trainingen
Over vv GAVC
Accommodatie
+
Accommodatie
Kantine afspraken
Kledinglijn
GAVC TV
Normen en waarden
Privacyverklaring
Disclaimer
Wedstrijdinfo
+
Wedstrijdinfo
Spelbegeleiding
Uitslagen
Programma
Wedstrijdverslag
Onze sponsors
+
Onze sponsors
Sponsor worden?
Sponsormogelijkheden
Sponsors
Teams
HOOFDSPONSOR
Lid worden van GAVC?
Aanmelden
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
30 mrt. 09:00
GAVC JO15-1 - ST Ouwe Syl/CVO JO15-1
Sportpark Meinga
30 mrt. 11:00
GAVC JO19-1 - Ouwe Syl JO19-1
Sportpark Meinga
30 mrt. 11:00
GAVC JO14-1JM - SC Joure JO14-3
Sportpark Meinga
2 apr. 19:55
Workum 2 - GAVC 1
Rolpeal, De (WORKUM)
2 apr. 20:00
GAVC VR2 - ST BMJ VR1
Twine, De (GROU)
3 apr. 20:00
VWC VR1 - GAVC VR1
Schakel, De (MUNNEKEBUREN)
5 apr. 19:30
GAVC 45+1 - LSC 1890 45+1
Sportpark Zuidersportpark
5 apr. 19:30
GAVC VR18+1 - ONS Sneek VR18+1
Sportpark Zuidersportpark
5 apr. 19:30
DWP 18+1 - GAVC 18+1
Sportpark 't Heidefjild
5 apr. 19:30
FFS 35+1 - GAVC 35+1
Sportpark Vegelinsoord
5 apr. 20:00
GAVC 18+1 - Irnsum 18+1
Sportpark 't Heidefjild
5 apr. 20:00
GAVC 35+1 - Akkrum 35+1
Sportpark Vegelinsoord
5 apr. 20:00
FFS VR18+2 - GAVC VR18+1
Sportpark Zuidersportpark
5 apr. 20:30
GAVC VR18+1 - SDS VR18+1
Sportpark Zuidersportpark
5 apr. 20:30
SC Joure 18+1 - GAVC 18+1
Sportpark 't Heidefjild
5 apr. 20:30
Blue Boys 35+1 - GAVC 35+1
Sportpark Vegelinsoord
5 apr. 20:30
Akkrum 45+2 - GAVC 45+1
Sportpark Zuidersportpark
5 apr. 21:00
GAVC 18+1 - Jubbega 18+1
Sportpark 't Heidefjild
5 apr. 21:00
GAVC 45+1 - Waterpoort Boys 45+1
Sportpark Zuidersportpark
5 apr. 21:30
ONS Sneek 45+2 - GAVC 45+1
Sportpark Zuidersportpark
5 apr. 21:30
Akkrum VR18+1 - GAVC VR18+1
Sportpark Zuidersportpark
6 apr. 08:30
GAVC JO13-1 - Blauw Wit '34 JO13-2
Sportpark Meinga
6 apr. 08:30
GAVC JO7-1G - ST Akkrum/Oldeboorn JO7-2
Sportpark Meinga
6 apr. 08:30
GAVC JO8-1JM - Nieuweschoot JO8-2
Sportpark Meinga
6 apr. 08:45
SC Franeker MO17-1 (9-tal) - GAVC MO17-1
Sportpark Hertog van Saxenlaan
6 apr. 08:50
SC Joure JO7-2 - GAVC JO7-1G
Sportpark Meinga
6 apr. 09:00
Oudehaske JO10-1JM - GAVC JO10-1
Sportpark P. Bultsma
6 apr. 09:10
GAVC JO7-1G - V.V. Heerenveen JO7-3
Sportpark Meinga
6 apr. 09:30
St. Jacob JO12-1 - GAVC JO12-1
Sportpark De Fijfskaar
6 apr. 09:45
GAVC JO9-1 - VV Sneek Wit Zwart JO9-1
Sportpark Meinga
6 apr. 09:45
TOP'63 JO9-1 - GAVC JO9-2JM
Sportpark De Bou
6 apr. 10:00
GAVC JO19-1 - Geel Wit JO19-1
Sportpark Meinga
6 apr. 10:00
ST GAVC/Irnsum MO15-1 (9-tal) - SJO DFC MO15-1
Sportpark De Bining
6 apr. 10:00
GAVC JO12-2JM - Beetgum JO12-1
Sportpark Meinga
6 apr. 10:00
SJO Warga WWS JO8-1JM - GAVC JO8-2JM
Sportpark 't Loo
6 apr. 10:45
Urk JO14-5 - GAVC JO14-1JM
Sportpark De Vormt
6 apr. 11:00
GAVC JO10-2JM - Gorredijk JO10-2
Sportpark Meinga
6 apr. 11:30
GAVC JO11-1JM - ONS Sneek JO11-1JM
Sportpark Meinga
6 apr. 11:45
GAVC JO15-1 - VV Sneek Wit Zwart JO15-1
Sportpark Meinga
6 apr. 13:30
GAVC 2 - Minnertsga 2
Sportpark Meinga
6 apr. 13:30
GAVC 3 - CVO 2
Sportpark Meinga
6 apr. 16:00
GAVC 1 - St.Annaparochie 1
Sportpark Meinga
9 apr. 21:00
Balk ZV3 - GAVC 1
Trime, De (BALK)
10 apr. 19:30
Zeerobben MO17-1 (9-tal) - GAVC MO17-1
Sportpark Oostersportpark